PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5330}

Dżuma

La Peste
5,0 1 420
ocen
5,0 10 1 1420
Dżuma
powrót do forum filmu Dżuma

jwt. Jest na torrentach jakaś wersja bez napisów z dziwnym dźwiękiem.

użytkownik usunięty
sza_wi

Kasety VHS, wyszedł też na DVD w jakieś gazecie kilka lat temu. Ogólnie jest dostępny, ale trzeba trochę poszukać.

poszukuję bo do matury mi potrzebny, niestety znalazłem tylko vhs a tego shitu nie da się oglądać i nie mam nawet sprawnego odtwarzacza. na torrentach widzę pustkę

Nabukadnezar

Jednym słowem dupa.

sza_wi

Żeby w dzisiejszych czasach ciężko było znaleźć średni film sprzed 16 lat, nie do pomyślenia.

użytkownik usunięty
Nabukadnezar

Oto Polska właśnie: takie filmy jak "Honor Prizzich", "Ed Wood", czy "Zostawić Las Vegas" do dziś nie doczekały się wydania DVD, a zamiast tego dystrybutorzy katują nas "Transmorphesami" i "Dniem, w którym ziemia zamarła" (dla niewtajemniczonych: podróbki kasowych hitów). Nic na to nie można poradzić, jedynie można pisać maile do dystrybutorów (najpoważniejsi są Monolith i Kino Świat, bo oni najwięcej wydają dobrych produkcji) z prośbą o wydanie danego filmu. Niestety, raczej trudne do wykonania, ale czasem skuteczne.

Częściowo masz rację bo taki jest trend w tym kraju, ale akurat dżuma ma swoje wydania i gazetowe i kolekcjonerskie z książką, dostępne na alledrogo za dwadzieściaparę złotych a więc za śmieszne pieniądze, co więcej zostawić las vegas też miało swoje wydanie

phu

znalazłem na allegro jakieś 2-3 tyg temu jedną sztukę, zamówiłem a po paru dniach dostałem email, że jedyny egzemplarz na składzie został uszkodzony... A maturę ustną mam 9 maja, chyba nie zdążę obejrzeć. Mało info o tym filmie jest w necie.

Nabukadnezar

Poza tym sprzed 19, nie szesnastu, powodzenia na maturze z matematyki :D

sza_wi

nic prostszego, jak wpisać w wyszukiwarkę np. Google
Dżuma / La Peste (1992) DVDRIP-XviD/Lektor PL
i no problem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones