PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1291}

Rydwany ognia

Chariots of Fire
7,1 11 178
ocen
7,1 10 1 11178
6,8 8
ocen krytyków
Rydwany ognia
powrót do forum filmu Rydwany ognia

Nie można startować na olimpiadzie , tylko na Igrzyskach Olimpijskich. Olimpiada to okres czterolecia miedzy Igrzyskami wlasnie ;) Pozdrawiam ! a film znakomity , z fantastyczna muzyka ;)

tomaszek866

Mnie też wkurza jak słyszę "olimpiada" a nie "igrzyska", ale niestety nawet komentatorzy sportowi tak się wyrażają. Co do filmu to muszę do niego wrócić, dawno go nie widziałam, a muzyka jest rewelacyjna.

Jolx

A mnie wkurzają ludzie którzy czepiają się byle czego bo myślą że są strasznie mądrzy bo już dwie książki przeczytali .
Fajnie że wiecie co oznaczały igrzyska olimpijskie a co olimpiada w starożytnej Grecji ale czym wam się to podoba czy nie język ewoluuje i obecnie w języku polskim ,,olimpiada ,, jest synonimem igrzysk .

rdy102

Masz rację, ale taka ludzka natura, że lubi się czepiać :)
Nie zawsze jest to takie złe, bo często można się czegoś nowego dowiedzieć dzięki temu, że ktoś się do czegoś przyczepił. Pozdrawiam wakacyjnie :)

Jolx

Ale za to lubie ludzi którzy nie odpowiadają od razu ślepą agresją więc też pozdrawiam tyle że już po wakacyjnie ; )

rdy102

Dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones